بخش پریتانولوژی استاد دکتر مهدی پایدار
بخش پریتانولوژی استاد دکتر مهدی پایدار
.

به گزارش مدیر روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی حافظ: جلسه نام گذاری بخش پریتانولوژی مرکز آموزشی درمانی حافظ به نام بخش پریتانولوژی استاد دکتر مهدی پایدار،با حضور دکتر" مهدی پایدار" و اساتید بخش زنان و زایمان " دکتر وفایی،دکتر عمویی،دکتر کسائیان، دکتر پارسانژاد ،دکتر البرزی و اساتید دیگر بخش زنان و زایمان " این مرکز برگزار گردید.

در این جلسه که در جوی صمیمی برگزار گردید و دکتر"مهدی پایدار" از تمام اساتید کمال تشکر و قدردانی نمودند.و دکتر "حمیرا وفایی " با بازگو کردن خاطرات خوب از دکتر "مهدی پایدار" از زحمات و تجربیات مفید ایشان تقدیر و تشکر نمودند.

 

دکتر محمد کاظم رحیمی "مدیریت بیمارستان" گفت: مادران باردار که به هر دلیل در دوران بارداری پیرو مشکلات ایجاد شده نیاز به بستری داشته باشند ، با دستور پزشک معالج عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و یا با دستور پزشکان زنان که به تأیید پزشک هیئت علمی بخش رسیده باشد به این بخش معرفی شده و در بخش بستری می گردند .

 

وی در ادامه افزود: بیماران با تشخیص های مختلف از جمله دیابت حاملگی ، جفت سر راهی ، مسمومیت و خونریزی دوران  بارداری ، دردهای  زودرس زایمان ، افزایش و کاهش مایع اطراف جنین ، مادران بارداری که بیماریهای زمینه ای دارند و ... در بخش بستری می گردند .

 

مدیریت این مرکز افزود: بخش پریتانولوژی این مرکز که شامل 27 تخت می باشد  و دارای اتاق" ایزوله و VIP  "و ماهانه حدود 140 بیمار در این بخش بستری می گردد.

دکتر حمیرا وفایی "متخصص زنان و زایمان " در پایان افزود: بخش پریتانولوژی این مرکز که با همت استاد مهدی پایدار راه اندازی شد که با پاس زحمات بی دریغ ایشان در این مرکز این بخش به نام ایشان در روز تولد ایشان نامگذاری گردید.

 

تاریخ:
1397/11/01
تعداد بازدید:
66
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مرکز آموزشی و درمانی حافظ
آدرس: شیراز، خیابان چمران، ابتدای ابیوردی،مرکز آموزشی درمانی حافظ
کدپستی:34786-71946 تلفکس: 36479592-071 تلفن: 36-36479531-071 Hafez@sums.ac.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزشی و درمانی حافظ می باشد.
Powered by DorsaPortal