صفحه اصلی

به گزارش مدیر روابط عمومی "بیمارستان حافظ" پیاده روی کارکنان مرکز آموزشی درمانی حافظ به مناسبت هفته بسیج و یاد قربانیان حوادث ترافیکی با حضور مدیریت و مدیر خدمات پرستار ی و جمعی از کارکنان این مرکز انجام شد.

دکتر محمد کاظم رحیمی "مدیریت بیمارستان " گفت: بسیج، بر اساس ارزش های انسانی و فرهنگ عمیق اسلامی شکل گرفته و رمز موفقیت آن، این است که از اعتقاد میلیون ها انسان برخاسته است. زمانی که افراد مسیر زندگی و هدف خود را با تفکر بسیج هماهنگ و هم سو می بینند، به بسیج گرایش می یابند. ایمان، اخلاص، ایثار و شجاعت، ویژگی های بسیجی اند که در دامن فرهنگ اصیل اسلامی رشد کرده اند.

دکتر رحیمی در ادامعه افزود: با بيان اينكه تصادفات هشتمين عامل مرگ و مير در جهان به‌ شمار مي‌رود و به منظور کاهش حوادث ترافیکی و تصادفات در سطح شهر،کارکنان این مرکز با شعار فرهنگ سازی استفاده از وسایل نقلیه عمومی و با استفاده از مترو به پیاده راه سلامت رفتند.

دکتر رحیمی در آخر افرود: کارکنان در پیاده راه سلامت شروع به پیاده روی و ورزش نموده و با برگزاری مسابقه و صرف صبحانه ،جوایزی به شرکت کنندگان اهدا شد و کارکنان دوباره با استفاده از مترو به محل کار خود بازگشتند.

pyadehravi2