صفحه اصلی راهنمای بیماران قوانینی و مقررات بخش های بیمارستان مقررات بخش اعصاب

ضمن آرزوی شفای عاجل برای بیماران عزیز توجه شما مراجعه کنندگان به بخش اعصاب و روان را به موارد زیر جلب می نمائیم :

- این مرکز، بیمارستان آموزشی درمانی می باشد و انجام برخی از مراقبت های درمانی توسط دانشجویان مر تبط و با نظارت مسئول مربوطه انجام می گیرد .

- ساعات ملاقات بیماران از ساعت 14 تا 15:30 می باشد . در غیر از این ساعت ها جهت ملاقات بیمارتان به بیمارستان مراجعه نفرمایید .

- درصورتی که برای درمان بیمار احتیاج به انجام مشاوره و یا درمانی در خارج از بیمارستان باشد ، با همراه بیمار تماس گرفته می شود که باید در اسرع وقت به بیمارستان مراجعه نماید .

- آوردن وسایل شیشه ای مثل شیشه شربت ، فلاکس چای ، برس آینه دار و وسایل نوک تیز مثل چاقو ، ناخن گیر ، سنجاق قفلی و مواد افیونی و . . . . . . به بخش ممنوع می باشد .

- پس از بستری شدن بیمار در بخش کلیه وسایل بیمار و البسه وی را با خود به منزل ببرید .

- به همراه داشتن موبایل برای بیماران بخش اعصاب ممنوع می باشد .

- بیماران بایستی در بخش از روسری ساده و یا مقنعه استفاده کنند . استفاده و نگهداری از شال ممنوع می باشد .

- ورود افراد زیر 12 سال به بخش ممنوع می باشد .

- در صورت بروز هر گونه مشکل در ساعات اداری به مسئول بخش و یا واحد حامی بیمار و رسیدگی به شکایات واقع در ساختمان شماره یک بیمارستان مراجعه نمایید . در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری سوپروایزر کشیک پیگیر مشکلات شما خواهد بود .

- هر بیمار در هر شیفت پرستار مخصوص خود دارد و در صورت نیاز ، از پرستار خود کمک بخواهید .

- نظرات و پیشنهادات خود را در صندوق پیشنهادات بیندازید و یا با مسئول بخش در میان بگذارید . با مراجعه به سایت بیمارستان و یا با تماس به بیمارستان و وارد کردن عدد مربوطه در تلفن گویا نیز می توانید نظرات و پیشنهادات خود را اعلام نمایید .

- دفترچه بیمه بیمار را در زمان پذیرش بیمار به قسمت پذیرش تحویل دهید. درصورتی که دفترچه بیمه تحویل پذیرش داده نشود در زمان ترخیص بیمار، دچار مشکل خواهید شد .

- جهت جلوگیری از اختلال در روند درمان بیمار ، همکاری های لازم را با مسئول بخش و پزشک بخش داشته باشید .

- از آوردن وسایل قیمتی به بخش خودداری نمایید . بیمارستان هیچ گونه مسئولیتی در قبال وسایل شخصی بیمارندارد .

- جهت کسب اطلاع از روند درمان خود از پزشک معالج ،با مسئول شیفت هماهنگی لازم را انجام دهید .

- جهت بردن بیمار به مرخصی موقت باید از مدت زمان بستری بیمار چهارده روز گذشته باشد . نظر پزشک بیمار ،تعیین کننده استفاده از مرخصی موقت می باشد و با توجه به وضعیت بیمار، پزشک ، تصمیم گیری می کند .

- در صورتیکه بیمار به مرخصی موقت برود و بیشتر از زمان تعیین شده در منزل بماند هزینه روزهای مازاد به صورت آزاد از بیمار کسر می گردد و مورد قبول بیمه نمی باشد .

- جهت ترخیص کامل و یا موقت بیمار به هر دلیل انجام تسویه حساب کامل و نیز آوردن لباس ها و وسایل شخصی بیمار در حین ترخیص ضروری است .

- توجه داشته باشید قبل از ترخیص بیمار برگ آموزش به بیمار ، نسخه دارویی ، برگ خلاصه پرونده و برگ معرفی جهت مراجعه بعدی را از پرسنل بخش تحویل بگیرید و آموزش های لازم را دریافت نمایید .

- قبل از بردن بیمار به مرخصی موقت برگ آموزش به بیمار و داروهای بیمار را از پرسنل بخش تحویل بگیرید و آموزش های لازم را دریافت نمایید .

- جهت گرفتن هرگونه رضایت نامه از جمله بستری ، ترخیص با میل شخصی و انجام اقدامات درمانی که نیاز به اخذ رضایت آگاهانه دارند مانند شوک درمانی ، حضور قیم قانونی بیمار الزامی می باشد .

- در صورت درخواست تصویر اطلاعات موجود در پرونده بیمار ،بایستی به مدیریت بیمارستان مراجعه نمایید .

- جهت شناسایی هویت بیمار ،دستبند شنا سایی را تا زمان حضور در بیمارستان از دست خود جدا نکنید .

- در کلیه اتاقها سطل های زرد و آبی وجود دارند که سطل زرد جهت زباله های عفونی و سطل آبی جهت زباله های غیر عفونی می باشد .

- شماره تلفن بیمارستان 36-6271531 می باشد .

- آدرس سایت بیمارستان به شرح زیر می باشد این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید که از امکانات آموزشی موجود در سایت بیمارستان می توانید استفاده کنید .

- آدرس سایت انجمن دیابت ایران www.ir_diabetes_society.com - آدرس سایت انجمن حمایت از بیماران MS www.farsms.ir

- آدرس سایت انجمن حمایت از بیماران لوپوس www.iranlupus.ir - آدرس سایت انجمن حمایت از بیماران روماتیسم www.rcr.ir